Skocz do głównego menu [m] | Skocz do zawartość strony [c]

Current Size: 100%

29 września 2013 - Dzień Serca w Ośrodkach Intercard Sp. z o.o.

 
W ramach obchodów Światowego Dnia Serca w najbliższą niedzielę 29 września br. w Ośrodkach Kardiologii Inwazyjnej Intercard organizowane będą bezpłatne badania ekg, echo serca,  badania glukozy, pomiary ciśnienia krwi oraz konsultacje kardiologiczne.
Akcja kierowana jest przede wszystkim do pacjentów z grupy wysokiego ryzyka: z nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą, hypercholesterolemią, otyłością, obciążonych genetycznie chorobami układu krążenia, którzy nie byli objęci do tej pory specjalistycznym leczeniem kardiologicznym.

Wszyscy pacjenci biorący udział w konsultacjach otrzymają materiały edukacyjne, w tym specjalny dokument "Przegląd stanu serca"  mówiący o ewentualnych dysfunkcjach w stylu życia, określający indywidualne ryzyko pacjenta zachorowania na choroby układu krążenia oraz zawierający indywidualne lekarskie zalecenia.

KROSNO
Centrum Kardiologii Inwazyjnej w Krośnie zaprasza w niedzielę 29 września na bezpłatne pomiary glukozy, ciśnienia krwi oraz konsultacje lekarskie. Badania przeprowadzone będą na Oddziale  Kardiologii Inwazyjnej Intecard.
Obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerem (13) 43 08 280.

NOWY TARG
Akcja bezpłatnych badań i konsultacji przeprowadzona zostanie w niedzielę 29 września br. w godz. 9.00 do 14.00 w poradni kardiologicznej Intercard przy ul. Szpitalnej 8 w Nowym Targu (budynek na przeciwko starego szpitala).
Informacja i rejestracja telefoniczna tel. 664 915 259.

NOWY SĄCZ
Centrum Kardiologii Inwazyjnej w Nowym Sączu zaprasza na bezpłatne konsultacje w Zespole Poradni Specjalistycznych w Nowym Sączu (Plac Dąbrowskiego 1). Rejestracja telefoniczna (18) 440 74 87

PIŃCZÓW
W Pińczowie,  punkt badań i konsultacji dla pacjentów będzie się mieścił w Zespole Poradni Specjalistycznych  przy ul. Bednarskiej 3.
Badania diagnostyczne oraz konsultacje lekarskie odbywać się będą w niedzielę 29 września w godz.9.00 do 14.00
Rejestracja Pacjentów odbywa się pod następującym numerem tel. (41) 370 10 94 wew. 20.