Miejsce pracy

  • Krosno, Pińczów, Nowy Sącz

Wymagania

  • aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza
  • ukończona specjalizacja w dziedzinie kardiologii bądź lub ukończony co najmniej drugi rok specjalizacji w dziedzinie kardiologii
  • umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych
  • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi pacjenta

Zadania

  • profesjonalna opieka medyczna nad pacjentem w ramach oddziału, jak również poradni specjalistycznej – konsultacje, EKG wysiłkowe, echokardiografia, badanie EKG metodą Holtera wraz z wykonywaniem opisów
  • należyte i sukcesywne prowadzenie dokumentacji medycznej
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce
  • udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej w wymiarze pełnego etatu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia umiejętności zawodowych – udział w zabiegach medycznych, udział w kursach i szkoleniach
  • możliwość udziału w badaniach klinicznych
  • miłą atmosferę pracy
  • pracę w aktywnym środowisku
  • pracę w stabilnie rozwijającej się placówce medycznej, w zespole profesjonalistów